19 Aralık 2005

AÇILIŞ

Ne yazacağım ve nasıl yapacağım konusunda bir fikrim olmadan kendime bir sayfa açtım, hadi bakalım... hayırlı olsun vatana millete:)
Günlük tarzında bir şey yapsam nasıl olur dedim önceleri. Şimdi yazsam bugün bilmem kaç tane davacı geldi. Filan davayı yürütme kabul verdik. Filanca davanın müvekkilleri şöyle dedi..... geçen sene 54 bin yeni dava açıldı .... vs. misal!! benim sayfamı takip eden pek sevgili arkadaşlarım ve ailem “işte o gün geldi. Sonunda kafayı yedi” diyecekler eminim.
Hal böyle iken bende; sizlerle eski/yeni yaptığım resimlerimi, hayatımıza Nazan girdikten sonra evde oturmak zorunda kaldığım!!!! zamanlarda evin içini didikleyerek ortaya çıkardığım incik-boncuk, ahşap vs. vs. ıvır zıvırları sayfama koysam acaba?? diyerek yola çıktım.
Tabi arada sağır sultanın duymasını istediğim haberlerimi de buradan duyurmak istiyorum müsadenizle. Örneğin resim sergilerimin açılış günleri gibi. Bundan sonra yok öyle davetiye. Davet buradan arkadaşım!!!


ilk olarak kızımla başlamak isterim. Biricik kızım Nazanım. Üzerindeki benim kıyafetim.

Anne giysileri her zaman caziptir ya:) pek te yakıştı kendisine. Hemen atladım tabi nazan bir poz ver diyerek.
İlk portre denemem oldu. İyi de oldu.

İkinci portre denememe bir diğer Nazan Pamukçuoğlu ile devam etmek istedim. Sevgili, rahmetli ve hiç tanışma şerefine nail olamadığım kayınvalidem ile yani. Önceleri pek sevgili görümceme doğum günü hediyesi verelim demiştik ama. Yapılıp ortaya çıkınca edizim kıyamadı. Bu resimde duvarlarımızı süsledi...

nimet

Hiç yorum yok: