24 Temmuz 2006

Mevsimsel


Yazın şu yandaki çiçek gibi açıyor kalbim. Bilmem bi mutluluk var içimde. Önümüzdeki hafta adli tatile girdiğimiz için midir acaba? Yada ilkbaharla süregelen iç kıpırtısı yazın dolup taşan bir çoşkuya mı dönüşüyor?
Kitap okuma isteğim, resim yapma isteğim, gezip tozma isteğim depreşiyor. Dizi dizi kitaplar okuyorum, yeni yeni projelere başlıyorum. Yeni bir tabloya başladım. Heyecanlıyım. Akşamı zor ediyorum, başına geçsemde iki çizik atsam, çayımı alsamda çizdiklerimi seyretsem, olmadı desem yeniden çizmeye başlasam, çayımı soğutsam, yeniden çay getirsem..
Yürüyüşe mi gitsem, dondurma da yesem mi , çeşit çeşit yaz meyvesi de yiyebilirim, olmadı çay demleyip balkonda kitap okuyarak otursak mı püfür püfür eserken. Şortlar giyip yalınayak gezsem evin içinde. Yapacak çok şey var. Bitmesine bir ay kaldı çabuk olmalıyım.

nimet

8 yorum:

. dedi ki...

UMARIM HER ŞEY GÖNLÜNE GÖRE OLUR.
KANDİLİN MÜBAREK OLSUN,
HAYIRLARA VESİLE OLMASI DİLEĞİYLE.

nimetpamuk dedi ki...

TEŞEKKÜREDERİM PEACE:)

NİMET

sardunya dedi ki...

Sen kışın da kardelen oluyorsun be Nimetim:) Hiç de acele etme, tadını çıkar, sonra sonbahar gelince o yaprakların da resmini çizersin:)

nimetpamuk dedi ki...

sardunya bi gün de senin sardunyaları çizeceğim:))

nimet
çizer

. dedi ki...

OKUDUĞUN KİTAPLARI SÖYLERSEN BENDE SENDEN TİYOLAR ALIRIM HEMEN, ÇILGIN TÜRKLER GİBİ, DAHA OKUYAMADIM AMA :( EN KISA ZAMANDA OKUYACAĞIM, BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATIRIM ARTIK :D

nimetpamuk dedi ki...

peace latife hanım'ı tavsiye ederim. birde yine turgut özakman'ın romantikasını okumadınsa mutlaka ve mutlaka bu kitabı edin ve hepsinden önce oku:) pişman olmayacaksın.

nimet

CRESCENT dedi ki...

Bu kadar hevesli,istekli olmana,içinin kıpır kıpır olmasına sevindim...:)

nimetpamuk dedi ki...

oooo crescent özledim seni yahu:) iyiki geldin yani:)

nimet